Strona główna O firmie Informacje Katalogi do pobrania Kontakt

O firmie

Spółka Art-Pol powstała w 1994 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje powierzchnię kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, z czego kilka tysięcy to nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe.

Podstawowym profilem działalności spółki jest produkcja:

  • - Zniczy szklanych
  • - Lampionów plastikowych
  • - Wkładów i wyprasek parafinowych
  • - Świec naczyniowych

Nasze produkty charakteryzują się doskonałą jakością ,posiadają wymagane atesty oraz spełniają europejskie standardy. Naszą filozofią jest kompetencja i elastyczność. Zależy nam na budowie długotrwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i rzetelnej współpracy.

We współpracy, gwarantujemy szeroką gamę produktów o najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, sprawną, kompleksową obsługę, terminowe dostawy, indywidualne podejście do każdego Klienta - poznanie jego potrzeb a przy tym profesjonalizm, wiedzę i umiejętności. Głównymi odbiorcami produkowanych wyrobów są największe z sieci handlowe w Polsce i Europie.

Polityka jakości

Dla realizacji celów w zakresie ciągłego dążenia do podnoszenia poziomu jakości firmy, nadzorujemy i stale doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008, który jest istotnym narzędziem zarządzania produkcją i sprzedażą wyrobów parafinowych. Konsekwencją realizacji Polityki Jakości naszej firmy jest polepszanie pozycji wśród obecnych na naszym rynku przedsiębiorstw produkujących wyroby parafinowe oraz wykreowanie wizerunku firmy wszechstronnej, profesjonalnej i niezawodnej. Dążymy do tego, aby nasze logo było powszechnie rozpoznawalne i kojarzone z jakością i profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy !
Zarząd i pracownicy


O firmie Informacje Katalogi do pobrania Kontakt

ART - POL wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr: KRS 157351, NIP: 854-19-91-319, Regon: 811800595. Adres siedziby: ul. Nasienna 8, 73-110, Stargard Szczecinski Polska. Kontakt: Centrala: +48 91 391 01 41, Fax: +48 91 391 01 40